ASPI-8040HS-4R7N-T
MFR.Part #
ASPI-8040HS-4R7N-T
JLCPCB Part #
C3222795
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
16.7A 32mΩ 4.7uH 7.25A ±30% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS