AISC-0603HP-9N5J-T
MFR.Part #
AISC-0603HP-9N5J-T
JLCPCB Part #
C6500214
Package
SMD,1.8x1.1mm
Description
1.35A 60mΩ 9.5nH ±5% SMD,1.8x1.1mm Power Inductors ROHS