ASPI-8030LR-4R7M-T
MFR.Part #
ASPI-8030LR-4R7M-T
JLCPCB Part #
C3222995
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
28.6mΩ 4.7uH 5.4A 7.6A ±20% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS