ASPI-8040HS-6R8M-T
MFR.Part #
ASPI-8040HS-6R8M-T
JLCPCB Part #
C3223873
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
15.2A 47.7mΩ 5.7A 6.8uH ±20% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS