ASPI-8030HS-3R3N-T
MFR.Part #
ASPI-8030HS-3R3N-T
JLCPCB Part #
C3222745
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
12A 27.4mΩ 3.3uH 7.2A ±30% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS