ASPI-8040LR-100M-T
MFR.Part #
ASPI-8040LR-100M-T
JLCPCB Part #
C3221083
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
10uH 5.4A 51.8mΩ 6.4A ±20% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS