ASPI-8040LR-220M-T
MFR.Part #
ASPI-8040LR-220M-T
JLCPCB Part #
C3221813
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
22uH 3.3A 94.2mΩ ±20% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS