ASPI-8030LR-150M-T
MFR.Part #
ASPI-8030LR-150M-T
JLCPCB Part #
C3221889
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
15uH 3.8A 85.3mΩ ±20% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS