ASPI-8030HS-1R0M-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
ASPI-8030HS-1R0M-T
JLCPCB Part #
C3224237
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
13.7A 1uH 29A 8.35mΩ ±20% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS