ASPI-8030HS-1R0N-T
MFR.Part #
ASPI-8030HS-1R0N-T
JLCPCB Part #
C3220871
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
13.7A 1uH 29A 8.35mΩ ±30% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS