IHLP3232DZER100M1A
MFR.Part #
IHLP3232DZER100M1A
JLCPCB Part #
C17505830
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
10uH 5.4A 51.8mΩ 6.4A AEC-Q200 ±20% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS