ASPI-0706HC-470M-T
MFR.Part #
ASPI-0706HC-470M-T
JLCPCB Part #
C3221042
Package
SMD,8.9x2.1mm
Description
474mΩ 47uH 720mA ±20% SMD,8.9x2.1mm Power Inductors ROHS