PCHC25-2R2M-RC
MFR.Part #
PCHC25-2R2M-RC
JLCPCB Part #
C5823875
Package
SMD,8.9x2.1mm
Description
2.2uH 3.1A 3.5A 35mΩ ±20% SMD,8.9x2.1mm Power Inductors ROHS