ASPI-0706HC-150M-T
MFR.Part #
ASPI-0706HC-150M-T
JLCPCB Part #
C3223363
Package
SMD,8.9x2.1mm
Description
1.2A 15uH 175mΩ ±20% SMD,8.9x2.1mm Power Inductors ROHS