PCHC25-1R0M-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
PCHC25-1R0M-RC
JLCPCB Part #
C7256583
Package
SMD,8.9x2.1mm
Description
17mΩ 1uH 4.4A 5.3A ±20% SMD,8.9x2.1mm Power Inductors ROHS