ASPI-0706HC-330M-T
MFR.Part #
ASPI-0706HC-330M-T
JLCPCB Part #
C3224706
Package
SMD,8.9x2.1mm
Description
33uH 367mΩ 820mA ±20% SMD,8.9x2.1mm Power Inductors ROHS