AMXLA-Q6030-220M-T
MFR.Part #
AMXLA-Q6030-220M-T
JLCPCB Part #
C3222282
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
168mΩ 2.6A 22uH AEC-Q200 ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS