AMSLA-1050-155NM-T
MFR.Part #
AMSLA-1050-155NM-T
JLCPCB Part #
C6465249
Package
SMD,10.2x7mm
Description
0.42mΩ 155nH 40A ±20% SMD,10.2x7mm Power Inductors ROHS