AMSLA-7050-150NM-T
MFR.Part #
AMSLA-7050-150NM-T
JLCPCB Part #
C3224774
Package
SMD,7x7mm
Description
0.35mΩ 150nH 30A ±20% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS