AMSLA-1050-100NM-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
AMSLA-1050-100NM-T
JLCPCB Part #
C3221662
Package
SMD,10.2x7mm
Description
0.42mΩ 100nH 50A 70A ±20% SMD,10.2x7mm Power Inductors ROHS