AMSLA-1070-150NM-T
MFR.Part #
AMSLA-1070-150NM-T
JLCPCB Part #
C3223003
Package
SMD,10.4x8mm
Description
0.41mΩ 150nH 70A 70A ±20% SMD,10.4x8mm Power Inductors ROHS