ASPI-2512-6R8M-T2
MFR.Part #
ASPI-2512-6R8M-T2
JLCPCB Part #
C2051974
Package
1008
Description
510mΩ 6.8uH 650mA 850mA ±20% 1008 Power Inductors ROHS