AIUR-11-101K
MFR.Part #
AIUR-11-101K
JLCPCB Part #
C1333677
Package
Plugin,D9.5xL11.4mm
Description
1.2A 100uH 180mΩ 1A ±10% 插件,D9.5xL11.4mm Power Inductors ROHS