AISC-0603HP-5N1J-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
AISC-0603HP-5N1J-T
JLCPCB Part #
C2049253
Package
SMD,1.1x1.8mm
Description
108mΩ 1A 5.1nH ±5% SMD,1.1x1.8mm Power Inductors ROHS