AISC-0603HP-68NJ-T
MFR.Part #
AISC-0603HP-68NJ-T
JLCPCB Part #
C2049277
Package
SMD,1.1x1.8mm
Description
280mΩ 650mA 68nH ±5% SMD,1.1x1.8mm Power Inductors ROHS