AISC-0603HP-4N7B-T
MFR.Part #
AISC-0603HP-4N7B-T
JLCPCB Part #
C2045621
Package
SMD,1.1x1.8mm
Description
1.1A 22@250MHz 4.7nH 5.8GHz SMD,1.1x1.8mm Inductors (SMD) ROHS