AISC-0603HP-6N2J-T
MFR.Part #
AISC-0603HP-6N2J-T
JLCPCB Part #
C2049271
Package
SMD,1.1x1.8mm
Description
1.4A 50mΩ 6.2nH ±5% SMD,1.1x1.8mm Power Inductors ROHS