AISC-0603HP-1N7B-T
MFR.Part #
AISC-0603HP-1N7B-T
JLCPCB Part #
C5549320
Package
SMD,1.8x1.1mm
Description
1.7nH 2.1A 33mΩ SMD,1.8x1.1mm Power Inductors ROHS