AISC-0603HP-30NJ-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
AISC-0603HP-30NJ-T
JLCPCB Part #
C2049130
Package
SMD,1.1x1.8mm
Description
130mΩ 30nH 920mA ±5% SMD,1.1x1.8mm Power Inductors ROHS