AIUR-16-180K
MFR.Part #
AIUR-16-180K
JLCPCB Part #
C1331896
Package
Plugin,D7xL9.5mm
Description
1.3A 18uH 1A 62mΩ ±10% 插件,D7xL9.5mm Power Inductors ROHS