AISC-0603HP-12NJ-T
MFR.Part #
AISC-0603HP-12NJ-T
JLCPCB Part #
C6119701
Package
SMD,1.8x1.1mm
Description
1.2A 12nH 78mΩ ±5% SMD,1.8x1.1mm Power Inductors ROHS