AIMC-0402HQ-3N6S-T
MFR.Part #
AIMC-0402HQ-3N6S-T
JLCPCB Part #
C3910890
Description
100mΩ 20@250MHz 3.6nH 6GHz 700mA 0402 Inductors (SMD) ROHS