AIMC-0402HQ-3N3S-T
MFR.Part #
AIMC-0402HQ-3N3S-T
JLCPCB Part #
C3910822
Description
20@250MHz 3.3nH 6GHz 700mA 90mΩ 0402 Inductors (SMD) ROHS