AIMC-0402HQ-3N6C-T
MFR.Part #
AIMC-0402HQ-3N6C-T
JLCPCB Part #
C2048956
Description
100mΩ 20@250MHz 3.6nH 6GHz 700mA 0402 Inductors (SMD) ROHS