MHQ1005P1N9CTD25
MFR.Part #
MHQ1005P1N9CTD25
JLCPCB Part #
C5798407
Description
1.9nH 1A 23@250MHz 50mΩ AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS