BSCH0010050547NJCP
MFR.Part #
BSCH0010050547NJCP
JLCPCB Part #
C5151429
Package
0402
Description
200mA 47nH 720mΩ 8@100MHz ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS