AIAC-4125C-R307J-T
MFR.Part #
AIAC-4125C-R307J-T
JLCPCB Part #
C2045013
Package
SMD,9x4.4mm
Description
22mΩ 307nH 3A Unshielded Inductor ±5% SMD,9x4.4mm Power Inductors ROHS