ASPI-6045T-820M-T
MFR.Part #
ASPI-6045T-820M-T
JLCPCB Part #
C3222830
Package
SMD,6x6mm
Description
1.05A 443mΩ 82uH 900mA ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS