ABL-12.000MHZ-S-B4
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
ABL-12.000MHZ-S-B4
JLCPCB Part #
C6487008
Package
HC-49US
Description
-20℃~+70℃ 12MHz 50Ω ±30ppm ±50ppm HC-49US Crystals ROHS