HC49US-FF3F18-6.000MHZ
MFR.Part #
HC49US-FF3F18-6.000MHZ
JLCPCB Part #
C6955594
Description
-20℃~+70℃ 100Ω 18pF 6MHz ±30ppm ±30ppm HC-49US Crystals ROHS