QT49S-20.000MAAJ-T
MFR.Part #
QT49S-20.000MAAJ-T
JLCPCB Part #
C6156845
Description
-20℃~+70℃ 18pF 20MHz 30Ω ±30ppm ±30ppm HC-49US Crystals ROHS