ABL-16.000MHZ-S-B4
MFR.Part #
ABL-16.000MHZ-S-B4
JLCPCB Part #
C6455687
Package
HC-49US
Description
-20℃~+70℃ 16MHz 40Ω ±30ppm ±50ppm HC-49US Crystals ROHS