ABLNO-92.160MHZ-T
MFR.Part #
ABLNO-92.160MHZ-T
JLCPCB Part #
C2022251
Package
SMD-4P,8.7x14.3mm
Description
-40℃~+85℃ 25mA 3.3V 92.16MHz LVCMOS SMD-4P,8.7x14.3mm Crystal Oscillators ROHS