ABLJO-V-120.000MHZ
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
ABLJO-V-120.000MHZ
JLCPCB Part #
C1670931
Package
SMD-6P,14.3x8.7mm
Description
-40℃~+85℃ 120MHz 3.3V 30mA LVCMOS ±45ppm SMD-6P,14.3x8.7mm Voltage-Controlled Crystal Oscillators (VCXOs) ROHS