ABLNO-125.000MHZ-T2
MFR.Part #
ABLNO-125.000MHZ-T2
JLCPCB Part #
C2028937
Package
SMD-4P,8.7x14.3mm
Description
-40℃~+85℃ 125MHz 3.3V 35mA LVCMOS SMD-4P,8.7x14.3mm Crystal Oscillators ROHS