ABLJO-92.160MHZ-T
MFR.Part #
ABLJO-92.160MHZ-T
JLCPCB Part #
C2030893
Package
SMD-6P,14.3x8.7mm
Description
-40℃~+85℃ 25mA 3.3V 92.16MHz LVCMOS SMD-6P,14.3x8.7mm Crystal Oscillators ROHS