SP10F-48-15S
MFR.Part #
SP10F-48-15S
JLCPCB Part #
C7083473
Package
SIP,22x9.5mm
Description
1 10W 15V 18V~75V 2.25kV 666mA 87.5% SIP,22x9.5mm Isolated Power Modules ROHS