AACS773-3KCB150U-PFF-T
MFR.Part #
AACS773-3KCB150U-PFF-T
JLCPCB Part #
C44906696
Description
-40℃~+125℃ 0.1mΩ 0A~150A 1.5us 17.6mV/A 250kHz 3V~3.6V 5kVrms Not supported PFF Current Sensors ROHS