AACS773-3KCB150B-PFF-T
MFR.Part #
AACS773-3KCB150B-PFF-T
JLCPCB Part #
C44624190
Description
-40℃~+125℃ 0.1mΩ 1.5us 250kHz 3V~3.6V 5000Vrms 8.8mV/A Support ±150A PFF Current Sensors ROHS