AACS773-3KCB050U-PFF-T
MFR.Part #
AACS773-3KCB050U-PFF-T
JLCPCB Part #
C45163491
Description
-40℃~+125℃ 0.1mΩ 0A~50A 1.5us 250kHz 3V~3.6V 52.8mV/A 5kVrms 6.5mA Not supported PFF Current Sensors ROHS